O FIRMIE

IKROPKA – architektura krajobrazu to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży projektowej, specjalizująca się w szeroko pojętej architekturze krajobrazu. Historia firmy sięga 2005 r. Firmę założyła Dominika Krop – Andrzejczuk – absolwentka kierunku architektura krajobrazu na ówczesnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu, Corvinus University w Budapeszcie (Węgry) oraz kierunku urbanistyka i planowanie przestrzenne na Politechnice Wrocławskiej.

Początkowo swoją ofertę firma adresowała głównie do klientów indywidualnych, z czasem jednak klientami firmy stały się głównie pracownie projektowe, deweloperzy i samorządy. Wysoka jakość projektów zagospodarowania terenu, projektów zieleni i specjalistycznych opracowań dendrologicznych sprawiły, że IKROPKA szybko zyskała stałych klientów z branży architektonicznej. Od 2008 r. IKROPKA jest członkiem Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu, jedynej polskiej organizacji branżowej zrzeszonej w European Landscape Contractors Association (ELCA) oraz European Foundation for Landscape Architecture (EFLA).

Co robimy?

Zajmujemy się szeroko pojętą architekturą krajobrazu, czyli estetycznym kształtowaniem przestrzeni życiowej człowieka za pomocą roślin, małej architektury i elementów wodnych. Przygotowujemy dokumentację inwestycyjną w zakresie projektów zieleni, projektów wykonawczych, technologii, studiów koncepcyjnych i projektów aranżacji wnętrz zielenią.

Więcej

Wiedza i doświadczenie

Działamy na rynku od 2005 r. Mamy więc doświadczenie i wiemy, co robimy. Wychodzimy jednak z założenia, że trzeba uczyć się przez całe życie. I to robimy. Nasi projektanci wciąż się szkolą, biorą udział w seminariach i konferencjach. Po prostu chcemy, żeby Twój projekt był najlepszy! Sprawdź nasze kwalifikacje i dowiedz się więcej.

Więcej

Zespół

Zespół IKROPKI stanowią profesjonalni projektanci i specjaliści z branż takich, jak architektura krajobrazu, urbanistyka i dendrologia. Współpracujemy również z architektami, konstruktorami, geodetami, geologami, hydrologami i fachowcami innych specjalności. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić szybkie i profesjonalne wykonanie dokumentacji projektowej.

Więcej